Ferie z ekonomią

"Ferie z ekonomią" to projekt edukacji ekonomicznej, którego głównym celem jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej i finansowej, rozbudzenie aspiracji ekonomicznej i zmotywowanie młodego człowieka do rozwoju osobistego i zawodowego.

Zajęcia w ramach tego projektu będą realizowane w Publicznym Gimnazjum w Trzydniku Duży w okresie jednego tygodnia ferii zimowych, natomiast ich kontynuację stanowić będzie praca projektowa - model biznesu własnej firmy - który uczniowie przygotują w okresie 2 miesięcy od zakończenia ferii. Autorów najlepszych prac czeka wizyta w Centrum Pieniądza Narodowego Banku Polskiego oraz udział w profesjonalnych warsztatach.

Projekt adresowany jest do uczniów klas II i III gimnazjum. Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o zgłaszanie się do pani Elżbiety Ryś, nauczyciela wiedzy o społeczeństwie.