Jesteś tutaj:Start

Test Młodego Ekologa

6 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły w składzie: Natalia Szymańska, Julia Szabat oraz Patrycja Kosikowska wraz z opiekunem Henrykiem Flisem wybrali się do Tarnobrzega.

Najpierw odwiedzili Regionalne Centrum  Promocji Obszaru 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły, gdzie zapoznali się z dostępnymi tam informacjami.

Następnie pojechali do Tarnobrzeskiego Domu Kultury, aby na sali widowiskowej rozwiązać Test Młodego Ekologa. Emocje sięgały zenitu. Finalnie nasza szkoła zajęła czwarte miejsce

*Na spontanie albo wcale!*

Dnia 26 stycznia 2019r. odbyła się zabawa karnawałowa, która została zorganizowana przez SK LOP (głównie przez Natalię Szymańską, Patrycję Kosikowską i Julię Szabat).

Dyskoteka, jak się okazało, była dość nietypowa - jej pomysł i organizacja powstała "z dnia na dzień".

Mecz siatkówki

27 stycznia trzydniccy gimnazjaliści wybrali się na mecz piłki siatkowej kobiet do Ostrowca Świętokrzyskiego. Reprezentantki KSZO Ostrowiec zmierzyły się z siatkarkami z Łodzi Grot Budowlani i pokonały rywalki z Łodzi 3:0.

Wycieczkę zorganizowali członkowie SK LOP, pod opieką pana Henryka Flisa.

Aktywny wypoczynek

Dnia 18 stycznia 2019 roku uczniowie naszej szkoły wraz z gośćmi wybrali się na stok narciarski do Chrzanowa.

Uczestnicy wycieczki śmiało śmigali po górce, a na zakończenie ze smakiem zjedli kiełbaski z grilla.