Żegnaj szkoło na rok...

23 czerwca 2017 r. odbyła się uroczystość podsumowania i zakończenia  roku szkolnego 2016/2017. Nie obyło się bez wzruszeń, łez i pełnych ciepła uśmiechów…  Na wstępie zebrani obejrzeli polonez przygotowany przez trzecioklasistów pod czujnym okiem pani Doroty Nyk oraz część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy IIIA i IIIB pod kierunkiem pań wychowawczyń: Izabeli Karwat, Anny Ewy Soboty i Agnieszki Wolanin. Część artystyczną zakończył występ Oli Zięby z klasy IIB, która piosenką podziękowała trzecioklasistom za wspólnie spędzony czas.

Następnie głos zabrał pan dyrektor, który w swoim wystąpieniu nie krył satysfakcji z osiągnięć uczniów naszej szkoły, którzy wyróżnili się w różnych dziedzinach. O tym jak wielu mamy zdolnych i pracowitych uczniów świadczyły liczne nagrody, których wręczenie zajęło znaczną część uroczystości.

Stypendia Wójta Gminy za drugi semestr roku szkolnego 2016/2017 otrzymali: Martyna Nowosad IIIA, Wiktoria Baran IIIA, Sebastian Szabat IIIA, Julia Jarosz IIIB i Katarzyna Wróblewska IIIB.

Nagrodą Wójta Gminy za szczególne osiągnięcia w konkursach na szczeblu wojewódzkim oraz uzyskanie 100% punktów z poszczególnych części egzaminu gimnazjalnego uhonorowani zostali: Wiktoria Baran IIIA, Martyna Nowosad IIIA, Wiktoria Pasternak IIIA oraz Maciej Nowak IIIB.

Świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrodę książkową otrzymali: Natalia Szymańska (średnia ocen 5,2), Patrycja Kosikowska (średnia ocen 4,8), Julia Szabat (średnia ocen 5,07), Aleksandra Serwatka (średnia ocen 4,93), Paweł Lenart (średnia ocen 4,94), Paulina Szymańska (średnia ocen 4,94), Aleksandra Pachla (średnia ocen 4,75), Agnieszka Bator (średnia ocen 5,13), Mateusz Kot (średnia ocen 4,94), Kacper Dęga (średnia ocen 4,75), Dominika Zdyb (średnia ocen 4,75), Patrycja Kapica  (średnia ocen 4,88), Wiktoria Baran (średnia ocen 5,61), Sebastian Szabat (średnia ocen 5,5), Martyna Nowosad (średnia ocen 5,5), Ilona Potocka (średnia ocen 5,22), Paweł Piątek (średnia ocen 4,88), Katarzyna Wróblewska (średnia ocen 5,56), Julia Jarosz (średnia ocen 5,39), Magdalena Gniazdek (średnia ocen 5,39), Kamila Bańka (średnia ocen 5,0), Maciej Nowak (średnia ocen 4,94) oraz Beata Antosiewicz (średnia ocen 4,78).

Były również listy gratulacyjne oraz podziękowania dla rodziców. Pan dyrektor wręczył najlepszym pod względem nauki absolwentom dyplomy Primus Inter Pares, a przybyłym na uroczystość rodzicom wyróżnionych uczniów klas trzecich listy gratulacyjne. Podziękowania otrzymali również rodzice uczniów klas trzecich, którzy angażowali się w pracę na rzecz szkoły.

Na zakończenie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa.

Dziękujemy wszystkim za ten rok szkolny.

Życzymy miłego odpoczynku i do zobaczenia po wakacjach!