I Dzień Wiosny

21 marca, w naszej szkole obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Nie były to jednak uroczystości takie jak w poprzednich latach. SU zorganizował w tym dniu szkolną edycję programu „ Mam talent”.

Cały konkurs przebiegł w miłej atmosferze. Organizatorzy zadbali o to, aby wszystko wyglądało tak jak w wersji telewizyjnej. W postacie prowadzących wcielili się Krystian Nowakowski i Mateusz Brankiewicz. Jury zostało wyłonione z grona pedagogicznego. Rolę Agnieszki Chylińskiej odegrała pani Anna Ewa Sobota, rolę Małgorzaty Foremniak pani Agnieszka Nowosad    i, ze względu na „bujne” owłosienie, Kubę Wojewódzkiego zagrał pan Piotr Kamieniarz.

W konkursie wzięło udział dwie solistki: Monika Reszka i Eliza Surowiec oraz grupa wokalna z klasy IC.

Pod czujnym okiem jurorów uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności. O wyniku zadecydowała publiczność. Wszyscy otrzymali gromkie brawa, jednak największe owacje zebrała Monika Reszka.

Uczniowie w nowej roli

Utalentowane wokalistki