Wybory do samorządu szkolnego

27 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Z każdej klasy zostały wytypowane dwie osoby. Uczniowie mieli tydzień na przygotowani plakatów i ulotek zachęcających do głosowania i poinformowanie wyborców, jakie zmiany chcieliby wprowadzić w naszym gimnazjum.

Nad wszystkim czuwała komisja w składzie: Aleksandra Chmielewska, Justyna Maciag

i Sandra Sosnówka z klasy IIIB.

Po głosowaniu, w którym wzięli udział wszyscy nasi uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły, komisja zabrała się za liczenie głosów.

Zwycięzcą została Patrycja Rydzewska z klasy IIB obejmując stanowisko przewodniczącej, zastępcą Eliza Surowiec, sekretarzem Jakub Słowak, a skarbnikiem  Łukasz Okoń.

Działalność naszego Samorządu zapoczątkowało zorganizowanie dyskoteki szkolnej z okazji

Dnia Chłopaka. Wszyscy świetnie się bawili i z niecierpliwością oczekują następnej.