Działalność KLUBU 4H

W obecnym roku szkolnym w gimnazjum, z inicjatywy Pana Henryka Flisa, powstał nowy klub - 4H, którego nazwa pochodzi od pierwszych liter słów w języku angielskim: Head - głowa, Heart - serce, Hands -  ręce i Health - zdrowie. Ma on na celu naukę poprzez działanie.

W pierwszym półroczu prezydentem organizacji była Beata Kosikowska, w drugim - władzę nad klubowiczami przejęła Kasia Wojtaś.

Na spotkaniach uczniowie zaprojektowali klomb przed szkołą i rozpoczęli prace związane z jego założeniem, robili też piękne bukiety z klonowych liści, które zdobiły  sale lekcyjne.