Meeting przedwyborczy

Meeting przedwyborczy to bardzo dobra okazja, aby lepiej poznać kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. W tym roku odbył się on 22 września. Nikt jednak nie musiał czekać do tego dnia, aby z bliska przyjrzeć się przyszłemu Zarządowi SU, ponieważ „szał" wyborczy ogarnął szkołę już tydzień przed wyborami. Plakaty i ulotki były wszędzie!

Na meetingu każda klasa w oryginalny sposób zachęcała do głosowania na swojego kandydata. Później wszyscy kandydaci do Samorządu Uczniowskiego zostali, jak to często bywa w szkole, przepytani z wiedzy przedmiotowej oraz... wiedzy o szkole! Następnie każdy miał okazję wykazać się swoimi umiejętnościami wokalnymi. U jednych było z tym lepiej, u innych gorzej. Ale przecież śpiewać każdy może...

Na koniec kandydaci „pląsali" w rytm znanych piosenek ze swoimi nietypowymi partnerami - gadżetami. Wszystkie zmagania oceniała „bajeczna" komisja.

Meeting zakończył werdykt komisji, która jednogłośnie przyznała zwycięstwo drużynie Adriany Janiec, Igora Kulaszy i Marcina Ziółkowskiego.