A NASZA WDZIĘCZNOŚĆ BEZ GRANIC...

13 października, z okazji 237 rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej, samorząd uczniowski przygotował apel
w podziękowaniu za trud i poświęcenie, jakie każdego dnia nauczyciele i pracownicy szkoły wkładają w naukę i wychowanie młodzieży.

Podczas apelu wszystkim pedagogom zostały zadedykowane wiersze i piosenki. Swoje podziękowanie uczniowie wyrazili nie tylko słowem, ale również wręczając skromny upominek w postaci kwiatka.

Mieliśmy też przyjemność oglądać scenkę kabaretową w wykonaniu Bartka Buka i Daniela Fryzy przedstawiającą rzeczywistość szkolną na wesoło.

Adriana Janiec - przewodnicząca naszego gimnazjum życzyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły niewyczerpanych pokładów energii w codziennej pracy, a uczniom - małej ilości kartkówek i sprawdzianów oraz samych pozytywnych ocen.

Część artystyczną poprzedziło przemówienie pana dyrektora Ryszarda Wolanina.