Otrzęsiny

Chyba każdy druga i trzeciak, wie o co chodzi z „koceniem”. To tak jakby chrzciny pierwszoklasistów. J Co niektórzy myślą: „A fajnie wtedy było”. Ludzie boją się czegoś, czego nie znają. W przypadku naszych „kociaków” było tak samo. Byli tacy przestraszeni, bo nie wiedzieli, kiedy i ich to spotka. W końcu 18 listopada uczniowie klas pierwszych oraz nasze nowe koleżanki z klas trzecich (Karolina i  Basia) zostali uroczyście przyjęci do grona społeczności szkolnej naszego gimnazjum.

Pierwszaki dzielnie zmagali się z licznymi konkurencjami. Pokonywali oni m.in. tor przeszkód (tu było śmiesznie.J), tańczyli na gazetach, „golili balony”. Na koniec musieli wykazać się wiedzą na temat szkoły. Zadawane przez prowadzących pytania były dla nas łatwe, ale nasi młodsi koledzy pod wpływem tremy trochę się pogubili.

Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Uczniowski.