Rok Szkolny 2017/2018

Sukcesy Młodych Ekologów

9 listopada 2017 r. miał miejsce wyjazd czterech przedstawicieli szkoły na Test Młodego Ekologa do Tarnobrzega. Pytania konkursowe wyświetlane na ekranie tabletów oraz bieżący ranking uczestników widoczny na forum, dostarczyły uczestnikom wiele rozrywki. Niektóre pytania były banalne, lecz między nimi znalazły się też i te trudniejsze.

Ale i tak wśród najlepszych znaleźli się również przedstawiciele naszego gimnazjum:

Paweł Lenart z klasy IIIA, który zajął drugie miejsce

Dominik Mazurek z klasy IIIB, który zajął czwarte miejsce.

Uczniów do konkursu przygotowywał pan Henryk Flis.

Gratulujemy!!!

Wolność. Kocham i rozumiem

W czwartek 9 listopada trzydniccy gimnazjaliści uczcili 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Siata zamiast...

8 października na hali sportowej trzydnickiego gimnazjum rozegrano pierwsze mecze siatkówki w ramach cyklicznych zajęć "Siata zamiast...". Zajęcia te odbywają się w sezonie jesienno-zimowym już od dwunastu lat, a ich organizatorem jest SK LOP, którego działania koordynuje pan Henryk Flis.

Przypominamy, że zajęcia "Siata zamiast..." odbywają się w każdą niedzielę w godzinach 16.00-18.00, a szczegółowych informacji na ich temat udziela Kinga Kołodziej z klasy IIB.

Kwesta w Rzeczycy Ziemiańskiej

1 listopada wolontariusze z naszego gimnazjum kwestowali na cmentarzu w Rzeczycy Ziemiańskiej  w celu zebrania funduszy na renowację zabytkowych nagrobków znajdujących się na tymże cmentarzu.

Łącznie zebrano kwotę 1844,91 zł.

Koordynatorem zbiórki była Aleksandra Zięba, a pozostali wolontariusze to: Dominika Zdyb, Aleksandra Kosikowska, Natalia Bańka, Amelia Mazurek, Emilia Olszówka, Karolina Sochaczewska, Małgorzata Wołowska, Wiktoria Zbęk, Paulina Pizoń, Magdalena Maślach, Anna Wołowska, Kacper Krawiec, Bartłomiej Jabłoński, Jakub Jeż, Dominik Mazurek, Damian Pelc, Hubert Szymański.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i zaangażowanym w kwestę!

Konkursy przedmiotowe - etap szkolny

Miło nam poinformować, że do drugiego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty zakwalifikowali się:

Agnieszka Bator kl. IIIB - konkurs biologiczny - opiekun: pan Henryk Flis

Dominika Zdyb kl. IIIB - konkurs biologiczny - opiekun: pan Henryk Flis

Hubert Chajnowski kl. IIIC - konkurs języka angielskiego - opiekun: pani Anna Skrzypek

Paweł Lenart kl. IIIA - konkurs matematyczny - opiekun: pani Małgorzata Naborczyk.

Uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach!!!